Klienti, ktorí si zvolili ListMaestro

Dlhé roky používam softvér na zasielanie hromadných emailov. Vyskúšala som rôzne typy a nakoniec som sa rozhodla pre robustný systém, ktorý som po zakúpení musela inštalovať na svoj server. Myslela som si, že raz zaplatím a ďalej už nebudem mať starosti. Lenže rastúcou databázou sa mi maily začali vracať, niekoľko serverov ma označilo za spamera, čo som pravidelne musela riešiť, ak som chcela, aby aj moje súkromné správy boli doručené. Listmajstro si ma našiel práve v štádiu, kedy som zúfalo potrebovala zmeniť softvér na zasielanie newslettrov. Prekvapila ma veľmi prijateľná cena a množstvo funkcii, na ktoré som doteraz bola zvyknutá, ale aj nové, ktoré mi dávajú lepšie možnosti na komunikáciu. Listmajstro mi šetrí čas a spoľahlivo doručuje všetky správy. Špeciálne som spokojná s podporou, ktorá okamžite reaguje na moje podnety či otázky.

Monika Jakubeczová www.jakubeczova.sk, www.topkoucing.sk, www.uspech-stastie.sk

"Keď navrhujeme online marketing pre začínajúcich podnikateľov, najčastejšie sa ma pýtajú: ktorý program mám zvoliť na posielanie e-správ? Výber je veľký, ale je zriedkavý taký systém, ktorého používanie vie rýchlo osvojiť aj v technických otázkach menej skúsený používateľ, taký systém, ktorý vie všetko, čo je potrebné k e-mailovému marketingu začínajúceho podnikania a zároveň sa dá sprevádzkovať za pár minút. ListMaestro je presne takýto systém. Prehľadný, všestranne použiteľný a predstavuje veľmi dobrý pomer kvality a ceny. Navyše k tomu nepotrebujete vlastný úložný priestor, netreba to nainštalovať, čo je pre začiatočníka veľkým uľahčením. Počas bezplatnej skúšobnej doby sa môžete o tom všetkom presvedčiť aj sami."

Ágnes Vida, psychologička, odborníčka na online marketing:

"ListMaestro sme vybrali preto, lebo nám ušetrí veľa času a energie v udržiavaní kontaktu s našimi klientmi. Stačí nastaviť len raz a registrovaní členovia dostávajú automaticky lekcie, informácie o našich kurzoch, akciách. V štatistikách dostanem spätnú väzbu o všetkom, čo sa stane s mojimi registrovanými členmi: registrácie, otvorenie e-správ, prekliknutia, atď. Ale čo je najlepšie, že pracuje aj vtedy, keď my odpočívame! Obzvlášť sa mi páči, že aj v bezplatnom balíku sú zahrnuté všetky funkcie, a že tento balík je nám k dispozícii po neobmedzenú dobu. Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď vyprší skúšobná doba jedného softvéru a potom ma každý deň upozorňuje, aby som to „zakúpil“. U ListMaestro nie je nič také, ale aj Vy sami to zistíte, ak to vyskúšate!“

Roland Kálmán a Silvia Kálmán www.TOPsvadba.sk a www.kalman.eu

ListMaestro už používam nejaký čas a som s ním úplne spokojná. Je to dobrý softvér na automatizáciu posielania mailov klientom. A keď mám nejakú otázku, dostanem vždy včas podrobnú odpoveď. Ďakujem a budem ho používať aj naďalej. Ing.

Zsanett Berec - www.wp-skola.sk

Keď som začala vytvárať svoju webovú stránku, ešte som nevedela, ktorý autoresponder budem používať. Poznala som ich totiž viac, no nakoniec som si v rozhodujúcej chvíli vybrala ListMaestro. Bol mi najsympatickejší a aj cenovo najvýhodnejší.

Anna Berecová - www.kurzysitia.sk

Prevádzkovateľom ListMaestro je Granium s.r.o. Majitelia spoločnosti majú dlhodobé skúsenosti s prevádzkovaním web služieb